کاربر گرامی با سلام

کارشناسان ما برای پاسخگویی در خدمت شما هستند . 

 

لطفا قبل از تماس به موارد زیر دقت فرمایید .

  1. در صورت اشکال دار بود هر یک از فایلهای قرار داده شده لطفا مشکل را در پست مربوطه با استفاده از ارسال دیدگاه مطرح کنید.کارشناسان ما فایل را بررسی و سریعا به شما پاسخ خواهند داد.
  2. در روزهای غیر از کاری (جمعه ها ، پنج شنبه بعد از ظهر ، تعطیلات رسمی کشور) لطفا تماس حاصل نفرمایید اما میتوانید دیدگاه ارسال کنید و یا با آیدی چت کارشناسان تماس بگیرید.
  3. کارشناسان ما از ساعت 10 صبح الی 7 شب موظف به پاسخگویی هستند لطفا در ساعات متفرقه تماس حاصل نفرمایید اما میتوانید دیدگاه ارسال کنید و یا با آیدی چت کارشناسان تماس بگیرید.
  4. به هنگام بروز مشکل خونسردی خودتان را حفظ کنید  تا مشکل به آسانی حل شود در صورتی که به کارشناسان ما توهین شود از خدمات پشتیبانی محروم خواهید شد.
  5. دقت کنید که کارشناسان ما موظف هستند فقط در خصوص مشکلات فایل به شما پشتیبانی دهند در صورتی که هر گونه مشکلی با نحوه استفاده از فایل داشته باشید پشتیبانی از وظیفه کارشناسان ما خارج هست 

 

پاسخگوی مشکلات فایل و راهنما 

در صورتی که فایل بعد از دریافت مشکل استخراج ، عدم بارگزاری در فلشر و یا هر گونه مشکل فنی با فلش یا استفاده فایل ها داشتید میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

کارشناس 1- مهدی اسماعیلی 》 @gsddonglesupporter

 

تمامی حقوق برای سایت مرکزی فریمور موبایل محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرام میباشد

Web Design and Programming Mohammad Akhondi