شرایط استفاده از خدمات سایت 

این سایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جی اس ام دولوپرز مییاشد.

خرید فایل به منزله استفاده شخصی میباشد و هیچ گونه مالکیتی به کاربر داده نمیشود . نشر فایل های این سایت در شبکه های مجازی ، وبلاگ ها ، سایت ها و دادن آن به سایر اشخاص غیر مجاز، غیر اخلاقی بوده و سرقت محصوب میشود. پیگرد قانونی دارد.

قانون جرائم رایانه‌ ای
بخش یکم ـ جرائم و مجازات‌ها
فصل سوم ـ‌ سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه
‎‎‎ماده (۱۲) هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

 

رفع مسئولیت

1- هزینه قرارداده شده برای فایل جهت تامین هزینه پهنای باند و اجاره سایت هستش و هیچ گونه نیت سودجویی نیست (پشتیبانی و آموزش رایگان در انجمن نشان این ادعاست)

 

2- کاربر متعهد است در مواقع خرید به مشخصات جدول دفت کند و فایل مطالق به نیاز خود را دانلود کند.

 

3- جی اس ام دولوپرز مسئولیتی در مقابل خرابی یا عدم کارکرد درست فایل های توسعه دهندگان را بر عهده نمیگیرد.بنابر این به هنگام خرید فایل توسعه دهندگان این سایت توضیحات را با دقت مطالعه کرده و در غیر اینصورت میتوانید با استفاده از پروفایل توسعه دهنده با توسعه دهنده ارتباط برقرار کنید. در صورت وجود مشکل در فایل توسعه دهندگان و عدم پشتیبانی از سوی آنها جی اس ام دولوپرز متعهد است مبلغ پرداختی کاربر را بازنشانی کند.

4- جی اس ام دولوپرز مسئولیتی در مقابل عدم استفاده صحیح از فایل توسط کاربران را بر عهده نمیگیرد و در صورت بروز هر گونه مشکل در دیوایس به هنگام استفاده از فایل ها خسارت های ایجاد شده به عهده خود کاربر خواهد بود.

 

پذیرش مسئولیت

> تضمین سرعت و کیفیت دانلود

> تضمین یکسان بودن فایل دانلود با مشخصاتی که در جدول قرار داده شده

> پاسخگویی و پشتیبانی کاربر در ساعات 9 صبح الی 9 شب (غیر از روزهای تعطیل)

> پشتیبانی کاربر در صورت مشکل دار بودن لینک دانلود . ارسال تیکیت جهت دریافت پشتیبانی

> تست استخراج فایل های فشرده تضمین عدم مشکل اکسترکت (مشکل اکسترکت در حین دانلود رخ میدهد و فایل های روی سرور تست شده وسالم هستند)

 

 

تمامی حقوق برای سایت مرکزی فریمور موبایل محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرام میباشد

Web Design and Programming Mohammad Akhondi