قوانین مرکز دانلود

1.مطرح کردن هر نوع مطلب سیاسی و یا خلاف شئونات اخلاقی و اسلامی و یا توهین به مقامات کشوری و مذهبی و نیز گذاشتن هر نوع کاریکاتور و تصاویر مستهجن و سیاسی و مذهبی اخبار مربوط به کانالهای سیاسی و طرح مباحث سیاسی _ ضد مذهبی_ نژآد پرستانه_اهانت به قومیتها و مذاهب و ادیان مختلف رسمی و همچنین مطرح کردن هر نوع مطلب و یا برنامه و یا لینک در مورد هک و هکر و فیلـــــــــــــــ**تر شـــــــ**ـکن در سایت برای عموم ممنوع میباشد .

2.کاربران بایستی هنگام ثبت نام در سایت از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند .قرار دادن هر گونه ایدی اگر تشخیص داده شود بر خلاف قوانین انجمن میباشد خلاف و در اولین فرصت حذف خواهد گردید

3.ارسال هر گونه تبلیغات و دعوت نامه در قسمت نظرات بر خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد.

4.هنگام قرار دادن نظر از زبان فارسی استفاده نمائید و ارسالهایی که عنوان و یا متن آن به زبان لاتین باشد حذف خواهد شد

5. كپي برداري از سایت ممنوع میباشد و در صورت مشاهده با فرد خاطی برخورد خواهد شد

6. به هنگام دانلود فایل به عنوان موضوع دفت نکنید ، عنوان موضوع بخاطر اینکه در یه پست چنتا رام فارسی ، غیر فارسی قرار میگیره بخاطر همان از عنوان جامع استفاده میکنیم . پس موقع دانلود به جدول دقت کنید و به مشخصات کامل رام پی ببرید


نماد اعتماد درگاه به پرداخت ملت  متعلق به جی اس ام دولوپرز جامعه مجازی موبایل و توسعه موبایل  logo-samandehi


درباره جی اس ام دولوپرز

جی اس ام دولوپرز از توسعه دهندگان و متخصصان موبایل ، برای توسعه دهندگان و علاقمندان دنیای GSM تاسیس شده است.در حال حاضر یک منبع ارزشمند است برای کسانی که میخواهند از سیستم موبایل خود به صورت شخصی سازی شده استفاده کنند.

آیا شما نیز توسعه دهنده هستید؟

تمامی حقوق برای سایت مرکزی فریمور موبایل محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرام میباشد

Web Design and Programming Mohammad Akhondi

gsm-developers firmware.ir +98-937-692-6285 ilyasoury@gmail.com